Ірпінець Артем Гурін: депутат-доброчинник чи несамостійний мажор?

Ірпінець Артем Гурін: депутат-доброчинник чи несамостійний мажор?

«Моя Київщина» продовжує розповідати про діяльність Ірпінського депутата міської ради Артема Гуріна, який є членом партії червоносердечних Юлії Тимошенко й активним волонтером. Та чи все то золото, що блищить? Читайте у нашому матеріалі.

У попередньому матеріалі ми згадали про те, що депутат міськради Артем Гурін знаний тим, що, за даними місцевих активістів, відпрацьовує “необхідні” питання свого однопартійця, скандального забудовника Олександра Пікулика. Пікулик прославився стріляниною з нагородної зброї у ресторані, водінням авто в стані алкогольного сп’яніння, а також скандалом із власниками ЖК "Центральний Преміум" (забудовник — О. Пікулик), який пошкодили росіяни під час наступу на Київську область. Люди вже понад рік не можуть отримати ключі від придбаних квартир.

Більше можете дізнатися у матеріалі: Більше ніж однопартійці: що пов’язує ірпінських депутатів Олександра Пікулика та Артема Гуріна

Зокрема, Гурін допомагає Пікулику скупити приватний сектор, щоб потім «пропхати» його під зміну цільового призначення землі на будівництво і обслуговування багатоквартирного будинку. Це давно відома схема аби зменшити оподаткування.

Від анонімних джерел нам стали відомі нові подробиці діяльності Артема Гуріна та його рідних. Так, сім’я представника ВО “Батьківщина” є власниками двох будинків на вулицях Матросова 1-б і Матросова 1-в (біля ЖК "Янтарний") в Ірпені. Також Гуріним належить аптека “Пігулочка” на вулиці Соборній.

“Це їхній "квадрат". Аптека "Пігулочка" також належить їм. Але, напевно, оформлена на підставних. На власні очі бачила,як Артем колись забирав "виручку” — анонімне джерело.

Родина також має розташований поруч меблевий салон, у якому працює мати Артема Ольга. До речі, меблевий імовірно використовувала Ірпінська міська рада аби “прогнати” через нього меблі для школи, дитячих садочків чи самої міськради. Точних даних у наших джерел немає, але вони припускають, що всі ці приміщення оформлені на підставних людей. Головними у такій схемі батьки виходять Гуріна, а він ніби занадто молодий й недосвідчений для подібних речей.

Цікаво теж влаштована діяльність партії ВО “Батьківщина” на Київщині. Відповідно до повідомлення наших джерел, нардеп Костянтин Бондарєв, який є "вічним" головою Київської обласної партійної організації “Батьківщина”, “незаможних” до лав своє партії не приймає. Все має свою ціну. Якою ж вона була (і чи була) для Артема Гуріна? Питання відкрите.

Wiki
Newsletter