Помер капітан "Одеських джентльменів": Святослав Пелішенко з 1991 року жив і працював у Росії

Читать на русском

Помер капітан

Помер капітан "Одеських джентльменів": Святослав Пелішенко з 1991 року жив і працював у Росії

У неділю, 31 березня, помер український сценарист, шоумен, учений-фізик Святослав Пелішенко, найбільш відомий як капітан колись популярної команди КВК "Одеські джентльмени". Гумористу був 71 рік, точну причину його смерті не розкривають.

Про втрату друга на особистій сторінці у "Фейсбуці" написала одеська журналістка та депутатка, колишня учасниця команди "Одеські джентльмени" Світлана Фабрикант. Вона показала архівні та відносно свіжі фото Пелішенка.

"Як багато горя… Від нас пішов капітан… Святослав Пелішенко… Слава… Велика дитина… Безмежно талановита, нескінченно мудра, безкомпромісно справедлива і чесна, страшенно скромна й усіма нами, усією командою, дуже кохана. Тому що – рідна!" – зазначила Фабрикант.

Помер капітан  qhtixhiqttidzuant

Журналістка запевнила, що Пелішенко "дуже любив свою Одесу, присвятив їй книги, вірші та навіть пісні".

Помер капітан

От тільки останні 33 роки життя шоумен провів у Росії. Саме тому пропагандистські ЗМІ зараз, повідомляючи про смерть знаменитості, називають його "російським" сценаристом і гумористом.

Помер капітан

Соцмережі артиста були неактивними – він майже нічого не публікував. Відповідно, і антивоєнних дописів або висловлювань на підтримку рідної Одеси на сторінці Пелішенка не знайти.

Помер капітан

Зауважимо, Святослав Пелішенко багато років грав у КВК, був капітаном команди "Одеські джентльмени". З 1991 року на телебаченні керував відділом гумористичних програм. Був одним із авторів програм "Городок", "Блакитний вогник на Шабалівці", "Суботній вечір", "Пісня року" та інших розважальних програм. У 2007 році став лауреатом премії "ТЕФІ" як сценарист програми "Городок".

Помер капітан

Wiki
Newsletter