Українські військові збили над Чорним морем російський дрон за 7 млн доларів – Євлаш

За словами Іллі Євлаша, йдеться про «Форпост» – російський БпЛА, його вартість становить приблизно сім мільйонів доларів

Українські військові збили 1 квітня над Чорним морем російський ударно-розвідувальний безпілотник «Форпост», який є одним із найдорожчих дронів, повідомив речник командування Повітряних сил Збройних сил України Ілля Євлаш.

«Повітряні сили сьогодні відпрацювали досить гарну ціль, такі цілі у нас бувають нечасто, проте нам вдалося збити один із найдорожчих ударних безпілотних літальних апаратів типу «Форпост». Це – російський БпЛА, його вартість становить приблизно сім мільйонів доларів. Його збила Одеська зенітна ракетна бригада над акваторією Чорного моря», – сказав Євлаш в ефірі телемарафону.

За його словами, цей дрон досить великий, «нагадує аналог «Байрактара», може проводити розвідку і нести додаткове бойове навантаження у вигляді двох ракет або іншого озброєння, щоб вражати наземні цілі.

За даними Генштабу ЗСУ, російська армія за час повномасштабного вторгнення в Україну втратила 8757 БпЛА оператино-тактичного рівня. Росія даних про втрати не коментує.

Форум

Wiki
Newsletter