Зеленський прокоментував ситуацію з російськими ударами по Харкову: "Робимо все, щоб дати місту більше захисту"

Read in English

Зеленський прокоментував ситуацію з російськими ударами по Харкову:

Зеленський прокоментував ситуацію з російськими ударами по Харкову: "Робимо все, щоб дати місту більше захисту"

Президент України Володимир Зеленський на тлі постійних російських обстрілів Харкова заявив, що влада робить усе, щоб посилити захист міста. Допомогти країні з протиповітряною обороною можуть партнери.

Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому 8 квітня в офіційних соцмережах глави держави. Там показали також фото з наслідками численних ворожих ударів по місту.

"Харків щодня й щоночі зазнає підлих російських ударів. Робимо все, щоб дати місту більше захисту", – зазначив президент.

 qkxiqdxiqdeihrant

За його словами, партнери можуть допомогти Україні з ППО, а також із тиском на Росію. Він подякував усім союзникам, які вже допомагають.

Також президент висловив вдячність кожному й кожній, хто в Харкові береже життя та робить усе залежне від нього особисто, щоб місто пережило цей складний час.

"І кожна українська громада, яка зараз допомагає Харкову, усі міста, які пліч-о-пліч із Харковом, кожен наш воїн, який захищає Харківщину, – усі бережуть Україну", – заявив Зеленський.

Напередодні у зверненні президент зазначив, що ситуація у Харкові дуже жорстка, адже постійний російський терор ракетами й дронами посилився щоденними скидами на регіон авіаційних бомб.

Зеленський заявив, що завданням для військових і дипломатів України є – знайти можливості дати Харкову більше захисту неба.

Wiki
Newsletter