ФСБ шукає агентів серед іноземців у Канаді, - ГУР

ФСБ шукає агентів серед іноземців у Канаді, —  ГУР

ФСБ шукає агентів серед іноземців у Канаді, — ГУР

Російська Федеральна служба безпеки (ФСБ) шукає агентів серед іммігрантів з РФ та інших країн, які перебували у складі чи під впливом Радянського Союзу. Зокрема, в Канаді ФСБ намагається знайти іноземців, які підтримують контакт із розвідками різних держав світу, та завербувати їх.

Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міноборони України. Зазначається, що російська спецслужба для пошуку агентури використовує російськомовні ЗМІ.

"Пошук агентів-двійників відбувається у середовищі іммігрантів з Росії та інших країн, які перебували у складі чи під впливом радянського союзу. Свої заклики кремлівська спецслужба просуває, зокрема, через російськомовні засоби масової інформації у Канаді", – йдеться у повідомленні розвідки.

Українська розвідка повідомила, що у березні цього року ФСБ поширила в Торонто листівку зі своїм зверненням до іммігрантів. Листівку вклали в безплатну друковану газету, яка позиціює себе як демократичне видання. Цю газету розповсюджують у магазинах "європейських товарів", російських ресторанах, метро, окремих школах, лікарнях і житлових комплексах міста.

"Цікаво, що вказане видання позиціює себе продемократичним та антипутінським, однак може бути лише прикриттям та способом відвернення уваги місцевих безпекових структур", – зазначили в ГУР.

Wiki
Newsletter