Генштаб: на фронті було 78 зіткнень, найбільше атак – на Бахмутському і Новопавлівському напрямках

Українські військові на передовій поблизу Бахмута, Донецька область, Україна, 25 березня 2024 року

Протягом минулої доби на фронті відбулося 78 бойових зіткнень, українські військові відбили атаки російських сил на шістьох напрямках , повідомив у ранковому зведенні 12 квітня Генеральний штаб Збройних сил України.

За повідомленням, найбільше атак було на Бахмутському і Новопавлівському напрямках.

«На Бахмутському напрямку нашими воїнами відбито 29 атак в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Виїмка, Роздолівка, Кліщіївка, Верхньокам’янське й Іванівське Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, намагався покращити тактичне положення… На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Красногорівка, Новомихайлівка, Урожайне, де ворог, за підтримки авіації, 26 разів намагався прорвати оборону наших військ», – йдеться в повідомленні.

Після захоплення Мар’їнки на захід від Донецька наприкінці минулого року армія Росії почала активно штурмувати Новомихайлівку, що лежить на кілька кілометрів на південь. Відтоді практично щодня Генштаб звітує про кілька десятків атак армії агресора там (командування називає це Новопавлівським напрямком), часто це – найгарячіша ділянка фронту за кількістю штурмів російських військ.

Вранці 11 квітня проєкт DeepState повідомив, що Росія просунулась у Новомихайлівці – тепер більшу частину цього села окуповано.

Напередодні Ярослав Чепурний, пресофіцер 79-ї ОДШБр, яка тримає оборону на околицях цього села, припускав в ефірі Радіо Донбас Реалії, що агресор у разі захоплення Новомихайлівки піде далі на захід на Костянтинівку, щоб досягти дороги з Мар’їнки на Вугледар.

Звідти вже Росія зможе рухатися або на південь – у тил українським військам біля Вугледару, – або на північ на Курахове.

Форум

Wiki
Newsletter