Українська РСЗВ HIMARS знищила ЗРК "Тор" ЗС РФ під Запоріжжям

Українська РСЗВ HIMARS знищила ЗРК

Українська РСЗВ HIMARS знищила ЗРК "Тор" ЗС РФ під Запоріжжям

Зенітний комплекс противника знаходився між населеними пунктами Василівка та Бурчак. Після виявлення засобами аеророзвідки по ньому прилетіла високоточна ракета GMLRS M31.

Українські захисники на Запорізькому напрямку виявили та знищили російський зенітно-ракетний комплекс 9К332 "Тор" у модифікації М2. За ворожою технікою було завдано ракетного удару із застосуванням системи HIMARS. Про це 12 квітня повідомили оглядачі "Мілітарного" з посиланням на публікації у соцмережах.

На оприлюднених кадрах показано пускову установку комплексу "Тор", яка знаходилася на бойовій позиції. Техніку супротивника було виявлено засобами української аеророзвідки, після чого оператори розвідувального безпілотника передали відповідні координати артилеристам.

Експерти припустили, що вогневу поразку було завдано РСЗВ HIMARS із застосуванням високоточної ракети GMLRS M31.

"Завдяки використанню коректованих високоточних ракет M31, більш відомих як GMLRS, ціль була вражена з високою точністю", — підкреслили експерти.

Примітно, що в публікації вказані точні координати ворожого комплексу. За словами оглядачів, російських "Тор" знаходився між населеними пунктами Василівка та Бурчак за координатами — 47.40405, 35.30575.

Дислокація ЗРК  queiueiqueirdant

Дислокація ЗРК "Тор" ЗС РФ на Запорізькому напрямку

Також експерти зазначили, що противник активно використовує дані системи для забезпечення протиповітряної оборони та розгортає на позиціях, застосовуючи засоби для маскування. Однак, незважаючи на спроби росіян приховати розташування своїх ЗРК, українським захисникам вдається виявляти та знищувати ворожу техніку.

Wiki
Newsletter