Безробітна дружина керівника міграційної служби Одещини володіє Bitcoin на 58 млн гривень

Безробітна дружина начальника управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії Андрію Морару, котрого затримали на хабарі у 20 тис. доларів, володіє Bitcoin на 58 млн гривень. Про це редакція 368.media  дізналася з його декларації.

В Одесі на хабарі затримали керівника міграційної служби, якого виправдав суд
Посадовець Андрій Морару з 2014 року декларував невелику кількість майна. Після 2018 року з його податкової звітності зникло майно у Білгород-Дністровському районі Одещини.

У 202 році посадовець подав нову декларацію, де не вказав місце роботи та зарплатню дружини. Тобто, за його даними, вона безробітна. Хоча в Морару не було накопичень, його дружина 5 травня задекларувала 37 монет Bitcoin на 57,7 млн гривень. Також вона має 100 тис. євро і 200 тис. доларів готівкою.

Морару вказав, що його жінка Ганна володіє годинником Rolex за 550 тис. гривень, кільцем Cartier за 438 тис. гривень та  браслетом Cartier за 2 млн гривень. При цьому зарплатня самого Морару з рік склала 345 тис. гривень!

Багато майна було оформлено на матір посадовця – Наталію Морару. Наприклад, ПП «Салвейв» (надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна)  в Одесі з капіталом у 3,4 млн гривень! Також вона володіє часткою в одеському  ТОВ «Сергіївська», що займається роздрібною торгівлею напоями.

Раніше  вести таємний бізнес Морару допомагала адвокат Олена Музиченко. Нагадаємо, що Морару вже затримували на хабарі, але суд визнав виправдав його.

Wiki
Newsletter