Укріплення наукової співпраці: ключові аспекти конференції про фізичну активність і якість життя

Науково-практична конференція «Фізична активність і якість життя людини», що відбулася 13-14 червня 2024 року у Волинському національному університеті імені Лесі Українки, зібрала на своїх землях вчених, практиків і експертів з усієї України, щоб обговорити актуальні аспекти фізичної активності та її вплив на якість життя сучасної людини.

Одним із ключових моментів конференції стала зустріч ректора Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка, професора Олега Шеремета, з учасниками заходу. Він наголосив на важливості фізичної активності як визначальному чиннику підтримки якості життя кожної людини, а також її необхідності для успішної освіти.

На конференції було представлено й обговорено дослідження Олега Шеремета та доктора педагогічних наук, професора Олександра Пронікова на тему «Фізична активність в системі підготовки здобувачів освіти у закладах вищої освіти». Ця презентація викликала жвавий інтерес серед учасників і стала основою для глибокої дискусії.

Особливу увагу зібрані приділили зміцненню співпраці між університетами. Зокрема, професор Олег Шеремет разом із ректором Волинського національного університету імені Лесі Українки, доктором наук з фізичного виховання та спорту, професором Анатолієм Цьосем обговорили перспективи спільних наукових досліджень у сфері фізичної реабілітації та здорового способу життя. Учасниками зустрічі також був декан факультету фізичної культури, спорту та здоров'я Волинського національного університету, доцент Василь Пантік, який висловив готовність до активної співпраці у реалізації спільних ініціатив.

Необхідність таких наукових заходів, як VIIІ Міжнародна науково-практична конференція «Фізична активність і якість життя людини», очевидна: вони сприяють обміну знаннями та досвідом між фахівцями, сприяють створенню спільних наукових проектів та підвищують загальний рівень наукової діяльності в галузі фізичної активності та здоров'я. Ці заходи є важливою платформою для нарощування знань та практичних навичок, необхідних для подальшого розвитку наукових досліджень в Україні.

Оригінал статті:

Науково-практична конференція у Луцьку: Олег Шеремет та Анатолій Цьось укріплюють співпрацю між університетами

13-14 червня 2024 року у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулася VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фізична активність і якість життя людини». Подібні конференції мають велике значення для розвитку наукових досліджень та зміцнення зв'язків між ЗВО, оскільки вони сприяють обміну знаннями та досвідом між фахівцями, створюють умови для формування спільних наукових проектів та підвищують загальний рівень дослідницької діяльності у сфері фізичної активності та здоров'я.

Ректор Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка, доктор юридичних наук, професор Олег ШЕРЕМЕТ привітав учасників конференції. Він зазначив, що фізична активність є ключовим фактором у підтримці якості життя кожної людини, а також важливим елементом у системі підготовки здобувачів освіти.

Після привітання, Олег Семенович разом із доктором педагогічних наук, професором Олександром ПРОНІКОВИМ, презентував дослідження на тему «Фізична активність в системі підготовки здобувачів освіти у закладах вищої освіти». Презентація викликала жвавий інтерес та стала основою для цікавої дискусії серед учасників конференції.

Професор Олег ШЕРЕМЕТ, скориставшись нагодою, зустрівся з ректором Волинського національного університету імені Лесі Українки, доктором наук з фізичного виховання та спорту, професором Анатолієм Цьосем. Під час зустрічі сторони відзначили важливість обміну досвідом у підготовці майбутніх фахівців фізичної культури та спорту, а також значення спільної роботи над науковими дослідженнями у галузі фізичної реабілітації та здорового способу життя. Особливу увагу було приділено перспективам проведення спільних конференцій, семінарів та тренінгів, які сприятимуть підвищенню професійного рівня викладачів і студентів.

У зустрічі також взяв участь декан факультету фізичної культури, спорту та здоров'я Волинського національного університету, кандидат наук з фізичного виховання, доцент Василь ПАНТІК, який висловив підтримку та готовність до активної співпраці у реалізації зазначених ініціатив.

Висловлюємо вдячність Збройним Силам України. Завдяки вашій мужності та самовідданості, ми маємо змогу, навіть у цей складний час, продовжувати наукову діяльність і проводити такі важливі заходи. Щиро дякуємо за вашу службу і жертовність!

https://www.facebook.com/DepartmentPhysicalEducation

Wiki
Newsletter