Соціальні пільги для учасників бойових дій в Україні: Військова відпустка як важливий елемент підтримки

незалежно від стажу їх роботи. Ця відпустка надається особам, які мають посвідчення учасника бойових дій або статус інваліда війни. Додаткова військова відпустка призначена для того, щоб учасники бойових дій могли відновити фізичний і психологічний стан після пережитих стресів та випробувань під час бойових дій.

Згідно із Законом, учасники бойових дій є особами, які брали безпосередню участь у захисті територіальної цілісності України, її суверенітету та конституційного ладу в разі озброєної агресії чи збройного нападу. Вони можуть бути визнані учасниками бойових дій після отримання відповідного статусу від компетентних органів.

Додаткова військова відпустка є важливим інструментом соціальної підтримки для учасників бойових дій, оскільки вона дозволяє їм не тільки відновити своє здоров'я, а й адаптуватися до цивільного життя після повернення з військових конфліктів. Це також сприяє покращенню їхньої трудової продуктивності та інтеграції у соціум.

Загалом, надання додаткової військової відпустки є важливим кроком в забезпеченні соціального захисту учасників бойових дій в Україні, сприяючи їхньому психофізичному відновленню та інтеграції у мирне цивільне життя після важких випробувань на полі бою.

Оригінал статті:

Якщо працівник має статус учасника бойових дій (УБД), який визначається Законом України Про статус ветеранів війни і гарантії їх соціального захисту, та має посвідчення учасника бойових дій (УБД) або статус інваліда війни, у цьому випадку він має право на додаткову військову відпустку на 14 календарних днів незалежно від стажу роботи.

https://www.facebook.com/novynyveteraniv

Wiki
Newsletter