АРМА змінить найбільшого управителя арештованої нерухомості

арма

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) визнало неналежним управління 126 об’єктами нерухомості, переданими ТОВ "ЖК Воздвиженка".

Відтак, управителя цих активів змінять, повідомляє пресслужба АРМА.

При цьому орендарі нерухомості і надалі зможуть її використовувати за умови належної і повної сплати ними орендних платежів на рівні ринкових цін.

В АРМА пояснили, що за періоди 2023 — 2024 років перевірками по управителю "ЖК Воздвиженка" встановлено:

  • ряд порушень по чотирьом із семи договорів управління, які Агентством запропоновано управителю виправити добровільно;
  • у березні 2024 складено та направлено управителю чотири Приписи щодо усунення порушень законодавства, які на даний час частково виконано;
  • виявлено систематичне продовження управителем вчинення аналогічних порушень виявлених в ході виїзної перевірки;
  • за результатом заходу контролю, висновком Комісії з контролю ефективності управління активами визнано неналежним управління активами по договору управління від 12.06.202 №661 за яким здійснюється управління 126 об’єктами нерухомості.

За даними YouControl, ТОВ "ЖК "Воздвиженка" зареєстровано у 2013 році, власником компанії у держреєстрі вказаний колишній начальник відділу ГУ СБУ у Луганській області Олександр Туршуков, зареєстрований в окупованому Луганську.

Серед іншого, ТОВ "ЖК "Воздвиженка" управляє арештованими активами групи компаній "АІС", починаючи з 2019 року. У 2021 році АРМА називала цю компанію одним з найефективніших управителів.

Станом на вересень 2021 року компанія отримала в управління 198 активів, у тому числі 195 об’єктів комерційної нерухомості, які знаходяться на території 16 областей України.

Корпорація "АІС" належала ексрегіоналу Дмитру Святашу, вона займається продажем та сервісним обслуговуванням автомобілів. У 2000-2010-х роках контролювала близько 10% українського автомобільного ринку.

"АІС" була ексклюзивним імпортером в Україні брендів Ssang Yong,Geely, MG, більшості російських марок, а також офіційним дилером марок Audi, Citroen, Renault, Cadillac, Hyundai, Chevrolet, а також КАМАЗ, МАЗ і Урал.

Wiki
Newsletter