У Києві поліцейські викрили канал постачання наркотиків із-за кордону: вилучили "товару" на 122 мільйони гривень

У Києві поліцейські викрили канал постачання наркотиків із-за кордону: вилучили

У Києві поліцейські викрили канал постачання наркотиків із-за кордону : вилучили "товару" на 122 мільйони гривень

Правоохоронці викрили зловмисників, які налагодили канал постачання наркотиків та психотропів із-за кордону. Під час обшуків у зловмисників вилучили "товару" на 122 мільйони гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції. Підозрюваним загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

"До складу групи входило семеро жителів Києва та області. Організувала наркобізнес 39-річна місцева мешканка. Вона залучила до незаконної діяльності ще шістьох чоловіків віком від 41 до 63 років. Зловмисники налагодили канал постачання прекурсорів та сильнодіючих лікарських засобів, а також виготовлення та збут амфетаміну і прекурсору фенілнітропропену по території всієї країни", – розповіли в пресслужбі.

Вилучили  qhtidqdiqqtidreant

Окрім того, "бізнесмени" організували постачання компонентів для виготовлення психотропів з країни ЄС та збут сильнодіючих лікарських засобів у Європі за допомогою вантажних перевезень. Вони облаштували чотири нарколабораторії з виготовлення прекурсору у власних помешканнях на Київщині. Їхні потужності дозволяли виготовляти понад 50 кг прекурсорів на місяць, з яких надалі виготовляли близько 40 кг амфетаміну.

Вилучили

Вилучили

Склад для зберігання прекурсорів спільники облаштували на ринку, де один із учасників групи працював охоронцем. Наркотики фігуранти збували через логістичні компанії під вигаданими анкетними даними та довіреному колу осіб з рук у руки, а гроші отримували на банківські картки.

Під час обшуків було знайдено та вилучено майже 400 л нітроетану, 25 кг різноманітних прекурсорів, більше 4 тисяч пігулок МДМА, амфетамін, канабіс, лабораторне обладнання, зброю та набої, два автомобілі, які фігуранти використовували у своїй злочинній діяльності. Орієнтовна вартість вилученого за цінами "чорного" ринку становить 122 мільйони гривень.Вилучили

Як зазначили в поліції, сімох учасників угруповання затримано – їм повідомили про підозру, зокрема за незаконне виробництво та збут наркотиків і психотропів.

Wiki




Newsletter