У НБУ розповіли, який обсяг резервів витратила Україна в очікуванні фіндопомоги Заходу в травні

Гривні та долари.

З моменту повномасштабного вторгнення РФ до 28 травня поточного року, країни-партнери сумарно виділили Києву щонайменше 85 мільярдів доларів, проте внаслідок нерегулярності фінансування, Україні довелося «вилізти» в міжнародні резерви для перекриття потреб держбюджету.

Про те, що протягом минулого місяця обсяги міжнародних резервів України скоротилися на 7,9 відсотка, «просівши» до позначки в 39 млрд доларів, пише «НБН», посилаючись на офіційну сторінку Національного банку України.

Як стало відомо, вищеописане, досить істотне зниження, спровоковане тим, що протягом травня, держави-союзники України фактично не надавали ніякої необхідної фінансової допомоги, за винятком деякого військового різновиду.

Зокрема, за травень на валютні рахунки банку-регулятора надійшло лише 20 млн доларів від Світового банку і трохи понад 123 млн доларів від коштів, отриманих після розміщення валютних облігацій.

Раніше наш інформаційний портал писав про те, що голова НБУ розповідав про фінансові джерела для потреб України під час війни.

Wiki
Newsletter