Україна впроваджує #КібербезпекаФінансів: Нові ініціативи та правила для безпечного користування Інтернетом

На початку травня стартувала значуща ініціатива в Україні, спрямована на підвищення рівня обізнаності громадян у сфері платіжної безпеки. Ця інформаційна кампанія отримала назву #КібербезпекаФінансів і є спільним проектом Національного банку України та Держспецзв’язку. Її основною метою є навчання громадян ефективним стратегіям захисту фінансових даних у віртуальному просторі, а також формування необхідних навичок для забезпечення власної кібербезпеки.

Центральними фігурами кампанії стали персонажі #КіберКіт та #КіберПес, які виступають як символи інформаційної безпеки та віртуальної безпеки. Вони призначені для того, щоб допомагати усвідомлювати загрози та ефективні методи захисту від кібератак.

Протягом кампанії учасники матимуть змогу дізнатися про різноманітні аспекти кібербезпеки. Наприклад, буде розглянуто, як захистити особисті облікові записи, комп'ютери, смартфони та інші пристрої від зламу. Великий акцент буде зроблено на створенні складних та унікальних паролів, що є важливою складовою безпечного користування мережею. Також буде надана інформація про налаштування багатофакторної автентифікації, яка забезпечує додатковий рівень захисту для особистих даних.

Учасники отримають інструкції, як перевіряти надійність веб-сайтів та мобільних додатків перед введенням платіжних даних. Важливий аспект кампанії — правильне використання публічних і домашніх Wi-Fi мереж, що є потенційними точками доступу для зловмисників. Крім того, учасникам нададуть рекомендації щодо підтримки програмного забезпечення на їхніх пристроях у актуальному стані.

#КібербезпекаФінансів триватиме до 30 вересня 2024 року у всіх регіонах України. Детальніше про правила кібергігієни та інші аспекти платіжної безпеки можна знайти на сайті Національного банку України та Держспецзв’язку за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/payment-security/. Ця ініціатива проводиться за підтримки Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесу”, що свідчить про важливість партнерства в розвитку кібербезпеки в Україні.

Таким чином, інформаційна кампанія #КібербезпекаФінансів стала значущим кроком у напрямку підвищення ступеня кіберзахисту громадян України, надаючи необхідні знання та інструменти для безпечного використання цифрових технологій.

Оригінал статті:

Наприкінці травня стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів, організаторами якої є Національний банк та Держспецзв’язку. Її мета – поліпшити обізнаність громадян про платіжну безпеку та сформувати навички із захисту фінансових даних у віртуальному просторі.

Головними героями кампанії стали #КіберКіт та #КіберПес, які будуть розповідати населенню про правила платіжної безпеки.

Під час кампанії ви дізнаєтесь:

як захистити свої облікові записи, комп’ютери, смартфони та інші пристрої від зламу;

як створювати складні та унікальні паролі;

як налаштовувати багатофакторну автентифікацію;

як перевіряти сайти, на яких ви вводите свої платіжні дані, мобільні застосунки та інші програми перед завантаженням;

як правильно використовувати публічні й домашні Wi-Fi-мережі;

як дбати про програмне забезпечення на власних пристроях

про інші правила безпечної поведінки у віртуальному просторі.

Кампанія триватиме до 30 вересня 2024 року у всіх регіонах України.

Більше інформації про платіжну безпеку та правила кібергігієни читайте на сайті НБУ та Держспецзв’язку #КібербезпекаФінансів: https://promo.bank.gov.ua/payment-security/

Інформаційна кампанія проходитиме за підтримки Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесуˮ.

#КібербезпекаФінансів

#КіберПес

#КіберКіт

https://www.facebook.com/cg.gov.ua

Wiki
Newsletter