Дискваліфікований учасник "Євробачення-2024" неочікувано заявив про можливе повернення на конкурс

Представник Нідерландів заінтригував фанів.

Представник Нідерландів Йост Кляйн після гучного скандалу й дискваліфікації з міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2024" зробив неоднозначну заяву.

Так, нещодавно артист виступив на щорічному нідерландському музичному фестивалі "Pinkpop". Зокрема, виконав свій хіт "Europapa", з яким цьогоріч приїздив на міжнародний пісенний конкурс. Після виступу зірка не стримав емоцій й, подякувавши слухачам і команді, заінтригував намірами повернутися на сцену "Євробачення" вже наступного року.

"Нідерланди, я не можу прийти до тями. Без команди, гурту та людей довкола мене не було б "Євробачення". Всі ви так багато працювали стільки місяців поспіль. Чому б у біса не повторити 2025 року!", — вигукнув зі сцени Йост.

Щоправда, як повідомляє видання NU, допоки невідомо, чи мав на увазі співак повернення на сцену "Євробачення" чи музичного фестивалю "Pinkpop". Своєю чергою, мовник утримався від коментарів, а менеджмент Йоста зазначив, що їм "нема про що повідомляти".

Нагадаймо, Йост Кляйн був дискваліфікований з "Євробачення-2024" через"погрозливий жест" в бік операторки. Втім, за словами оргкомітету конкурсу, версія нідерландського мовника нібито не відповідає дійсності. Вони вже назвали власну версію.

Wiki
Newsletter