Політичні Напрями України: Порівняння Влади Порошенка і Зеленського

Стаття на основі наданого тексту розглядає складну політичну ситуацію в Україні під кутом зору зміни при владі від Порошенка до Зеленського. Автор зазначає, що Олексій Гончаренко, представник Європейської Солідарності з Дрогобича, вбачає особисту трагедію Володимира Зеленського в обмеженості його дій у політичному просторі, збудованому його попередником, Петром Порошенком.

Підкреслюється, що стратегічний курс до Європейського Союзу та НАТО, децентралізація влади, створення української церкви та опір російському впливу є ключовими складовими успіхів Порошенка. В той же час, Зеленському, можливо, хотілося б змінити напрямок на 180 градусів, але така зміна стала неможливою.

Автор наголошує на тому, що Зеленський не виконав жодної з обіцянок своєї передвиборчої програми, тоді як Порошенко виконав значну їх кількість і визначив стратегічний розвиток країни на майбутнє. Це породжує постійні порівняння між двома президентами, в результаті чого Зеленський постійно знаходиться в тіні свого попередника.

Автор закликає до підтримки Європейської Солідарності як опозиційної сили, що єдине може стояти на шляху потенційної загрози владі Зеленського. Ця позиція вбачається як стратегічно важлива для збереження країни на курсі до європейської інтеграції та подолання внутрішніх криз.

Отже, стаття відображає глибокі політичні роздуми та дискусії щодо майбутнього України, освітлюючи важливість правильного вибору політичних курсів та їхніх наслідків для країни та її міжнародного статусу.

Оригінал статті:

Особистою трагедією Зеленського є те, що він змушений триматися в межах політики, яку побудував Порошенко. Рух до ЄС і НАТО, децентралізація, побудова української церкви, війна за ментальну та фізичну незалежність від Росії ― це історичні та далекосяжні речі. Це стратегічний напрямок, закладений Порошенком. Можливо, Зеленському і хотілося б розвернути все на 180 градусів. Але це уже не можливо.

Тому, я лишаюся оптимістом навіть в часи найбільшої зради. Зеленський може створити умови для реваншу, але він не пройде. Зеленський може загравати з Росією, але європейський напрямок безальтернативний. Зеленський може валити державу, але не знищити до кінця.

Рекомендую зараз перечитати передвиборчі програми кандидата в президенти Порошенка у 2014 році і кандидата в президенти Зеленського у 2019 році. Пройдіться по тексту і порахуйте скільки з цих обіцянок виконав один і скільки інший. Так, щоб без обмовок і по чесному, Зеленський не виконав жодної обіцянки! Жодної! Натомість, Порошенко в складних умовах не тільки виконав значну їх кількість, але й визначив стратегічний розвиток країни на роки вперед.

Той, хто грав президента, ніколи не зможе порівнятися зі справжнім президентом. Зеленський приречений постійно порівнювати себе з Порошенком і постійно програвати. Саме тому увесь негатив його оточення спрямований проти нашої політичної сили. Саме в нас вони бачать єдину непримиренну опозицію. І саме в нас вони бачать потенційну загрозу їх владі. І правильно роблять.

Тримаємо стрій, друзі!

22.06.2022

Олексій Гончаренко

Європейська Солідарність Дрогобич

https://www.facebook.com/solidarnist888

Wiki
Newsletter