Намагалися переплисти Тису на гумовому човні: ДПСУ затримала порушників

Прикордлнники та порушники з гумовим човном

Працівники Державної прикордонної служби України затримали чотирьох чоловіків, які хотіли незаконно потрапити до Угорщини. Вони несли з собою гумовий човен, на якому планували переплисти річку Тису.

Про це повідомили на офіційному сайті ДПСУ.

"Чотирьох осіб, які планували перепливати Тису, затримали учора ввечері прикордонники відділу "Вилок" Мукачівського загону. Чоловіки несли з собою гумовий човен. Наряд затримав їх за 100 метрів від держрубежу",зазначили у пресслужбі відомства.

Троє з порушників виявилися жителям Закарпатської області й один Івано-Франківської. Чоловіки неприховували намірів про спробу потрапити в Угорщину, коли їх виявили прикордонники за 100 метрів від держкордону.

Також, вони розповіли, що за організацію своєї "подорожі" кожен з них мав віддати організаторам незаконної схеми переправляння чоловіків призовного віку за корднон – від 4 до 5 тисяч доларів.

Наразі оперативники загону встановлюють коло осіб, причетних до незаконного переправлення групи чоловіків через державний кордон.

Щодо затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП, себто незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України.

Прикордонна служба зазначила, що справи скеровано до суду.

Раніше писали, що працівники ДПСУ затримали трьох порушників під час незаконної спроби перетину кордону. Чоловіки призовного віку намагалися виїхати в Румунію, користуючись інструкцією, яку їм в месенджер надіслав місцевий житель.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!

Wiki
Newsletter