Папа Римський закликав Україну та росію до обміну "всіх на всіх"

Папа Римський закликав Україну та росію до обміну «всіх на всіх»

Папа Римський Франциск у традиційному Великодньому посланні закликав до "тотального обміну полонених між Україною: та Росією – всіх на всіх".

Про це повідомили Vatican news, сайт УГКЦ

Деталі: Звертаючись до "міста та світу", Святіший Отець згадав про війни в різних частинах світу.

Заклик до обміну полоненими люди на площі Святого Петра у Ватикані привітали гучними оплесками.

"Мої думки найперше звернені до жертв багатьох конфліктів, котрі тривають у світі, починаючи з Ізраїлю, Палестини та України.

Нехай воскреслий Господь відкриє шлях миру для цих багатостраждальних народів. Закликаючи до поваги принципів міжнародного права, висловлюю сподівання на тотальний обмін полоненими між Росією та Україною: всіх на всіх".

Заяви Папи Римського

9 березня Франциск заявив про те, що Україна має "продемонструвати мужність білого прапора" та розпочати переговори з Росією. Така заява викликала різку негативну реакцію у країн Заходу та України. Президент України Володимир Зеленський нагадав понтифіку, що росіяни не йдуть далі Європою лише тому, що їх стримують українські захисники зі зброєю в руках.

Посол України у Ватикані Андрій Юраш, зі свого боку, закликав Папу Римського до візиту в Україну. За його словами, це стало б важливим сигналом не лише для країни, але й усього світу.

Також нещодавно Франциск вкотре закликав завершити війни в Україні та на Близькому Сході шляхом початку мирних переговорів.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому "Telegram"-овому каналі та Facebook !

Wiki
Newsletter