Виробництво тютюну вартістю 5,2 млн грн: на Київщині БЕБ викрило підприємство

Працівники БЕБ

На Київщині працівники Бюро економічної безпеки спільно з правоохоронцями викрили підпільне виробництво тютюну для кальяну . Під час обшуків з незаконного обігу вилучели понад 2 тонни тютюнової продукції вартістю 5,2 мільйона гривень.

Про це повідомили на офіційному сайті БЕБ.

"Слідством встановлено, що група осіб налагодила повний цикл виробництва тютюнової продукції для кальяну на території одного із виробничих комплексів у Броварському районі Київщини", – зазначили у відомстві.

Детективи виявили, що офіційний виробник тютюнових виробів не відображав достовірні відомості щодо кількості виготовленої продукції у фінансовій та податковій звітностях. Вони прикривалися документами дозвільного характеру і таким чином, продавали на тіньовому ринку по всій Україні нелегально виготовлену продукцію без марок акцизного податку.

Під час обшуків у виробничих приміщеннях, правоохоронці виявили та вилучили понад 2 тонни готової тютюнової продукції, обладнання для його виробництва, чорнові запаси та хімічні компоненти, які використовуються для виготовлення кальянного тютюну.

Сухий тютюн в ящику

Орієнтовна вартість вилученої продукції становить 5,2 мільйона гривень.

Наразі правоохоронці встановлюють повне коло осіб причетних до незаконної діяльності, тому слідчі дії тривають.

Працівники БЕБ

Раніше писали, що 18 березня на Київщині детективи Бюро економічної безпеки разом з оперативниками кіберполіції викрили масштабну схему з продажу нелегально виготовлених сигарет. Правоохоронці вилучили підакцизних товарів на суму 5,4 мільйона гривень.

Еще больше горячих и эксклюзивных новостей – в нашем Telegram-канале и Facebook !

Wiki
Newsletter