"Черкасиобленерго" очолив його колишній комерційний директор

вадим,яненко

ПАТ "Черкасиобленерго" очолив його колишній комерційний директор Вадим Яненко.

Рішення про зміну керівника ПАТ "Черкасиобленерго" було ухвалено наглядовою радою "Черкасиобленерго" 29 лютого 2024 року, йдеться в повідомленні компанії.

Вадим Яненко приcтупив до виконання обов’язків генерального директора згідно з наказом ПАТ "Черкасиобленерго" від 25 березня 2024 року.

Яненко розпочав свій трудовий шлях у 2002 році зі спеціаліста Національної комісії регулювання енергетики України.

Працював директором комерційним "Черкасиобленерго", заступником комерційного директора АТ "Вінницяобленерго", був уповноваженою особою з питань відповідності АТ "Чернігівобленерго".

Нині перейшов працювати з АТ "Українські розподільні мережі" до ПАТ "Черкасиобленерго".

В.о. генерального директора АТ "Українські розподільні мережі" Артем Мартинюк своєю чергою зазначив, що в умовах постійних ракетних обстрілів енергетичної інфраструктури дуже важливою є синхронна робота компаній, а саме готовність операторів системи розподілу, які працюють у відносно спокійних регіонах, надавати оперативну допомогу колегам.

І саме на ПАТ "Черкасиобленерго", окрім стабільного електропостачання в області, покладено функцію підтримки колег із прифронтових областей.

З урахуванням усіх викликів компанія ПАТ "Черкасиобленерго" на чолі з новим керівником починає активну підготовку до наступного опалювального сезону 2024-2025 років.

Автор: Галина Ялівець

Wiki
Newsletter