Російські ЗМІ: на окупованій Херсонщині затримали чоловіка за нібито участь у «батальйоні Челебіджихана»

За твердженням російських силовиків, затриманий – мешканець селища Рикове 1958 року народження

Співробітники ФСБ Росії затримали в окупованій частині Херсонської області чоловіка за підозрою в участі в «кримськотатарському добровольчому батальйоні імені Номана Челебіджихана» – про це повідомляють російські медіа з посиланням на повідомлення ФСБ, передає проєкт Радіо Свобода Крим.Реалії.

За твердженням російських силовиків, затриманий – мешканець селища Рикове 1958 року народження. Він нібито з грудня 2015 року «брав активну участь у діяльності батальйону, здійснюючи обов’язки, пов’язані з доставкою учасників формування та продуктів харчування на місце дислокації, а також агітував за відчуження Криму від Росії насильницьким шляхом».

Крім того, російські силовики стверджують, що чоловік брав активну участь в організації блокади Криму.

У Криму зафіксовано десятки випадків переслідування громадян за нібито участь у «кримськотатарському батальйоні імені Номана Челебіджіхана». Багато затриманих отримали реальні терміни і вже відбувають покарання у російських в’язницях.

ФСБ Росії внесла «кримськотатарський добровольчий батальйон ім. Номана Челебіджіхана» до списку «терористичних організацій» у 2022 році.

Українські війська звільнили Херсон та частину Херсонщини в листопаді 2022 року. Лівобережна частина Херсонської області перебуває під російською окупацією.

Форум

Wiki
Newsletter