Як правильно оформити позику на картку?

Складно знайти людину, яка жодного разу в житті не мала фінансових проблем. Комусь гроші потрібні для оплати лікування , купівлі зимової гуми чи нового телефона, інші часто не дотягують до зарплати й шукають, де можна терміново взяти невелику суму, аби без проблем повернути її найближчим часом.

У таких ситуаціях доводиться або в усьому собі відмовляти, або позичати у друзів чи родичів. Обидва варіанти не дуже приємні, але вихід є — позика на карту терміново.

Як правильно оформити позику на картку?

Що потрібно для оформлення позики

Щоб оформити термінову позику онлайн, не доведеться брати довідки з роботи чи шукати поручителів. Усе, що для цього потрібно:

 • вік від 18 років (повноліття);

 • паспорт громадянина України;

 • ІПН (індивідуальний податковий номер);

 • платіжна картка будь-якого українського банку, на яку буде перераховано суму позики.

Як зазначають експерти кредитної компанії LoviLave, соціальний стан, вид зайнятості, місце роботи й рівень доходу потенційних позичальників не мають вирішального значення, тому заявка у кредитній компанії скоріш за все буде затверджена.

Як взяти кредит онлайн

Процес оформлення позики максимально простий і зрозумілий. Як зазначають експерти фінансової компанії LoviLave, подати заявку можна в режимі онлайн у будь-який час доби, без перерв та вихідних. Для цього потрібно зробити кілька кроків:

 1. Зайти на головну сторінку офіційного сайту фінансової компанії. На кредитному калькуляторі вказати бажану суму й термін позики. Це чудова можливість оцінити свій фінансовий стан і платоспроможність. Тут можна побачите відсоткову ставку та суму, яку потрібно буде повернути.

 2. Заповнити заявку у форматі діалогу із чат-ботом. Потрібно буде вказати номер телефону й особисті дані. Заявка заповнюється лише під час оформлення першого кредиту. Дані позичальників зберігаються в базі даних компанії, тому другий і кожен наступний кредит можна оформити з особистого кабінету за один клік.

 3. Дочекатись схвалення заявки — це займе не більш ніж 5 хвилин.

 4. Підписати кредитний договір за допомогою електронного підпису. Договір зберігатиметься у особистому кабінеті.

 5. Отримати гроші. Для цього в особистому кабінеті потрібно прикріпити одну чи кілька банківських карток. Гроші на вказану картку зазвичай будуть перераховані миттєво.

Як повернути позику

Оплачувати кредит можна або кількома частинами протягом терміну дії договору, або повністю, одним платежем.

Сплатити позику можна:

 • карткою на сайті в особистому кабінеті позичальника (термін зарахування — 3 секунди, комісія відсутня);

 • у касі будь-якого українського банку або через банківський термінал (термін зарахування — до 3 робочих днів, комісію кожен банк установлює індивідуально);

 • за номером телефону (без авторизації).

Якщо ж ви не встигаєте повернути гроші вчасно, скористайтеся безкоштовною послугою пролонгації. Це можливість продовжити термін кредиту на період, що не перевищує початковий, без жодних штрафних санкцій. Для цього зайдіть у свій особистий кабінет, виберіть пункт «Пролонгація» та сплатіть суму відсотків будь-яким зручним для вас способом, і кінцевий термін кредиту буде перенесено.

Wiki
Newsletter