Російські медіа: дрон атакував НПЗ у Татарстані

Нафтопереробний завод «ТАНЕКО» в Нижньокамську, Татарстан, архівне фото

Ударні дрони 2 квітня також атакували нафтопереробний завод «ТАНЕКО» в Нижньокамську, Татарстан – про це заявляють російські медіа.

Зокрема, телеграм-канал Baza посилається на очевидців, які повідомляють про спробу удару безпілотника по заводу. За попередніми даними, дрон поцілив в одну з установок.

Державне агентство ТАСС із посиланням на місцеву владу заявляє, що безпілотник перехопила система РЕБ, тож руйнувань немає.

«Пожежі немає, жодних руйнувань немає, постраждалих немає. Все під контролем», – цитує агентство мера Нижньокамська Раміля Мулліна.

Водночас інше агентство «РИА Новости» наводить коментар екстрених служб, за яким «атака прийшлася по заводу «ТАНЕКО, виникла пожежа, її вдалося ліквідувати за 20 хвилин».

Голова Татарстану Рустам Мінніханов тим часом заявив про атаку безпілотників на «підприємства республіки в Єлабузі та Нижньокамську».

Раніше стало відомо, що дрони атакували підприємства в Єлабузі та Нижньокамську в Татарстані. Українські спецслужби наразі не коментували ці повідомлення публічно. Видання «РБК» повідомило з посиланням на джерело в спецслужбах, що українські дрони атакували нафтопереробний завод у Татарстані.

Форум

Wiki
Newsletter