У Росії заявили про затримання ще трьох осіб у справі про теракт у «Крокус Сіті»

Наразі під вартою перебувають десять фігурантів справи про теракт

Федеральна служба безпеки Росії заявила про затримання ще трьох осіб у справі про теракт у «Крокус Сіті Холі» 22 березня, повідомляє російська служба Радіо Свобода.

Повідомляється що, затримання відбулися в Москві, Єкатеринбурзі та Омську. Двох чоловіків підозрюють в тому, що вони перераховували гроші на купівлю зброї та машини учасникам нападу. Третя людина нібито займалася вербуванням пособників і фінансуванням виконавців.

Вказано, що затримані – вихідці з Центральної Азії. У одного із них російське громадянство.

Наразі під вартою перебувають десять фігурантів справи про теракт. Відомо, що російська поліція затримала 11 осіб.

Увечері 22 березня кілька осіб у камуфляжній формі в концертному залі «Крокус Сіті Хол» відкрили вогонь із автоматів та підпалили будівлю. Внаслідок нападу, за останніми даними, загинули 144 людини.

23 березня Слідчий комітет РФ повідомив, що «спецслужби та правоохоронні органи у Брянській області, неподалік кордону з Україною затримали чотирьох підозрюваних з-поміж осіб, які вчинили теракт у концертній залі «Крокус Сіті Хол».

ФСБ заявила, що нібито особи, які брали участь у теракті, «планували перейти російсько-український кордон» та «мали контакти на українській стороні». Згодом цю версію підтримав і президент РФ Володимир Путін.

У Міністерстві закордонних справ «категорично» відкинули звинувачення від російських офіційних осіб у начебто «причетності» України.

За числом жертв напад на «Крокус Сіті Хол» є одним із найбільших терактів в історії Росії, більше жертв було лише при нападі на школу в Беслані у 2004 році.

Форум

Wiki
Newsletter