США запровадили санкції проти судноплавної компанії з ОАЕ через іранські поставки

Вашингтон має намір продовжувати використовувати весь спектр інструментів для боротьби з незаконними потоками грошових коштів, які сприяють дестабілізаційній діяльності Ірану, заявив Браян Нельсон

Міністерство фінансів США 4 квітня оголосило про запровадження нових антитерористичних санкцій, пов’язаних із Іраном.

Під обмеження цього разу потрапила судноплавна компанія Oceanlink Maritime DMCC, що базується в Об’єднаних Арабських Еміратах, і її судна – за їхню роль у доставці товарів від іранських військових.

Сполучені Штати використовують санкції, щоб позбавити Іран можливості фінансувати своїх партнерів і «терористичні проксі-групи», а також надавати підтримку Росії в її агресивній війні проти України, заявив заступник міністра фінансів США Браян Нельсон.

За його словами, Вашингтон має намір продовжувати використовувати весь спектр інструментів для боротьби з незаконними потоками грошових коштів, які сприяють дестабілізаційній діяльності Ірану в регіоні і в усьому світі.

У повідомленні американського Мініністерства фінансів йдеться про те, що Oceanlink Maritime DMCC сприяла постачанню невказаних товарів від імені іранського Генштабу і Міністерства оборони цієї країни.

Іран має в своєму розпорядженні мережу пов’язаних із ним груп на Близькому Сході, у тому числі в Лівані, Сирії, Іраку та Ємені.

Американські санкції блокують всю власність, яка перебуває в юрисдикції США. Крім того, обмежувальні заходи зазвичай забороняють усі транзакції у Сполучених Штатах, які стосуються будь-якого майна чи інтересів у власності зазначеної компанії.

Форум

Wiki
Newsletter