Гуменюк розповіла про підступну тактику ворога: "Перевіряють готовність систем ППО, а не намагаються щось ушкодити"

Гуменюк розповіла про підступну тактику ворога:

Гуменюк розповіла про підступну тактику ворога: "Перевіряють готовність систем ППО, а не намагаються щось ушкодити "

Кількість атак з боку РФ зменшилася протягом останніх днів, але це відбувається на тлі їхньої підготовки до масштабного нового удару. Зараз ворожі війська проводять перевірку готовності систем ППО України.

Про це повідомила керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк під час телемарафону. Вона зауважила, що російські війська останніми днями запускали невелику кількість дронів-камікадзе над територією України, що свідчить про їхню підготовку до можливого нового удару.

"Останнім часом ворог дійсно використовує такі партії – 10 і більше дронів-камікадзе протягом ночі. Іноді й 3-4 дрони за ніч спрямовують у напрямку, де перевіряють готовність систем протиповітряної оборони, а не намагалися щось ушкодити", – пояснила Гуменюк.

Вона зазначила, що така тактика свідчить про те, що українцям варто готуватися до майбутніх обстрілів.

"Напоготові потрібно тримати речі, щоб зібрати та піти в укриття. Варто пам’ятати, що бойова робота часом призводить до того, що збита ракета чи збитий дрон можуть завдавати пошкоджень чи поранень своїми уламками", – попередила речниця.

Wiki
Newsletter