Глава «Укренерго» назвав два сценарії розвитку подій з енергетикою після атак РФ

Глава НЭК «Укрэнерго» Владимир Кудрицкий

Голова правління компанії «Укренерго» Володимир Кудрицький назвав два сценарії розвитку подій з енергетичною системою в нашій країні після масованих атак російських окупантів.

Кудрицький розповів, що електростанції, що виробляють електроенергію, зазнали масштабних пошкоджень, які важко відновлювати, повідомляє «НБН».

За словами голови правління компанії, існує два сценарії розвитку подій з енергетичною системою. Перший варіант – Україна відновлює весь чи значний обсяг пошкоджень, що ЗС РФ завдали з початку цього року.

Це дозволить запустити обсяг електростанцій до початку холодів, який можна порівняти з зимою 2023 року або трохи менше. Для реалізації відповідного плану необхідно мобілізувати міжнародну допомогу у наданні Україні коштів та обладнання.

Представник «Укренерго» озвучив другий варіант розвитку подій: армія Путіна продовжить завдавати ударів по критичній інфраструктурі й швидкість зниження знищення енергооб’єктів залежатиме від роботи ППО. Також за такого сценарію знадобляться фінанси для їхнього швидкого відновлення.

Раніше глава Міненерго Герман Галущенко висловився про збитки для енергетики внаслідок останніх обстрілів ЗС РФ.

Wiki
Newsletter