Рада Україна-НАТО провела екстрене засідання через атаки РФ

Засідання ініційоване Україною у зв’язку із ракетними обстрілами росією української критичної інфраструктури

28 березня у штаб-квартирі НАТО відбулось надзвичайне засідання Ради Україна-НАТО на рівні послів, скликане за ініціативою української сторони у з’язку із ракетними обстрілами Росією української критичної інфраструктури , повідомляє у фейсбуці місія України при НАТО.

«Міністр оборони України Рустем Умєров поінформував союзників про наслідки російських атак, заходи з реагування, які вживаються Україною, та закликав держави-члени НАТО надати додаткові системи ППО та ПРО і ракети до них для того, щоб захистити українські міста і громадян», – вказано у повідомленні.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів розмову із високим представником Євросоюзу із закордонних справ Жозепом Боррелем щодо ракетних ударів РФ по Україні та повідомив про необхідність отримати більше Patriot та інших систем ППО.

Також з проханням надати ППО Україні звернувся президент Володимир Зеленський, коментуючи ракетний удар Росії по Києву 25 березня.

Росія протягом останнього тижня здійснила низку ракетних атак по Україні, в тому числі, 22 березня – найбільш масштабну атаку на українську енергетику за останній час. Також 25 березня РФ атакувала Київ балістичними ракетами, 10 людей постраждали.

Від Харкова до Івано-Франківщини: наслідки нового російського масованого обстрілу (фотосвідчення)

Від Харкова до Івано-Франківщини: наслідки нового російського масованого обстрілу (фотосвідчення)

У ніч на 22 березня Росія атакувала майже всі регіони України. «Кинджали», «Іскандери» і «Шахеди» летіли на українські міста та села від Харкова до Івано-Франківщини. Із 151 засобу повітряного нападу, які запустила РФ, 92 збили сили ППО. Є людські жертви та руйнування.

Форум

Wiki
Newsletter