У Румунії впав дрон біля кордону з Україною

Читать на русском Read in English

У Румунії впав дрон біля кордону з Україною

У Румунії впав дрон біля кордону з Україною

Міністерство оборони Румунії повідомило, що на румунській території знайшли фрагменти, схожі на дрон, поблизу річки Дунай і кордону з Україною.

Про це йдеться в заяві Міністерства оборони, оприлюдненій у п’ятницю.

Елементи ймовірного безпілотника знайшли на сільськогосподарських угіддях на острові Велика Бреїла.

"Міністерство національної оборони, спільно зі спеціалізованими структурами Системи національної оборони, громадського порядку та національної безпеки у п’ятницю, 29 березня 2024 року, проводить за спеціальними оперативними процедурами розслідування події, яка сталася", – сказано у повідомленні.

CNN Antena 3 стверджує, що уламки знайшли за 12 км від міста Бреїла. Падіння дрона сталося незабаром після півночі і, за повідомленням, супроводжувалося гучним ударом.

Почувши звук, місцеві вийшли зі своїх будинків і зателефонували надзвичайним службам. Невдовзі територію оточили поліція та слідчі.

За даними джерел, це був російський дрон, який мав атакувати українські порти на Дунаї і, швидше за все, у нього відмовила система наведення GPS.

Це приблизно п’ятий чи шостий інцидент з падінням безпілотників на румунській території у той час, як Росія атакує українські порти на Дунаї. НАТО і румунські офіційні особи заявили після подібних інцидентів у минулому, що вони не знайшли доказів будь-якої навмисної атаки, спрямованої на Румунію.

Wiki
Newsletter