Аварійні відключення світла почалися у трьох областях,

електрика,світло,відключення,темрява,блекаут

"Укренерго" оголосило про застосування графіків аварійних відключень до вечора 29 березня у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

Про це йдеться в повідомленні "Укренерго".

"Основна причина – відсутність достатнього обсягу генеруючих потужностей в системі для покриття споживання в окремих регіонах країни, як наслідок нічної масованої російської атаки на українські електростанції", – сказано в повідомленні.

Також продовжують діяти обмеження енергопостачання на Харківщині та у Кривому Розі.

Що відомо про останню атаку РФ на енергетику України

В ніч на 29 березня росіяни завдали чергової масованої комбінованої атаки по енергетичних об’єктах. Внаслідок обстрілу зазнали пошкоджень теплові та гідроелектростанції в центральному та західному регіонах. Зокрема, окупанти атакували три ТЕС енергохолдингу ДТЕК.

Загалом пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок атаки зафіксовано у Дніпропетровській, Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Черкаській, Чернівецькій областях.

За даними ЗСУ, під час чергової масованої атаки на обʼєкти енергетики окупанти використали 99 засобів повітряного ураження. 84 було збито силами ППО: 58 "Шахедів" та 26 ракет.

Автор: Галина Ялівець

Wiki
Newsletter