«Не лише військовим шляхом»: Зеленський припустив, як Україна поверне усі свої території

Зеленський вважає, що повернення на межі 2022 року підштовхне Путіна до переговорів

Президент Володимир Зеленський вважає , що Україні не обов’язково військовим шляхом звільняти всі захоплені Росією території. Варто лише вийти на межі 2022 року, щоб підштовхнути президента Росії Володимира Путіна до переговорів, розповів він в інтерв’ю CBS News.

Зеленський припускає, що підтримка Путіна похитнеться, коли Росія втратить території, захоплені під час повномасштабного вторгнення в Україну.

«Нам не потрібно буде деокуповувати всі наші території виключно військовим шляхом. Я впевнений, коли він (Путін – ред.) втратить усе, що він захопив після 2022 року, зросте упевненість серед тих країн, які ще сумніваються, чи підтримувати Україну, а також він втратить силу в середині своєї держави», – наголосив Зеленський.

Як тільки це відбудеться, Путін буде готовий до діалогу, а міжнародна спільнота має вимагати звільнити усі українські території, наголосив Зеленський.

Державний секретар США Ентоні Блінкен 17 січня заявив, що не бачить ознак, які свідчили б про наближення переговорів між Україною і Росією стосовно тривалого припинення вогню.

Президент України Володимир Зеленський також неодноразово заявляв, що риторика Путіна свідчить про те, що він не збирається зупинятися і «хоче нас повністю окупувати».

На пресконференції 25 лютого президент Зеленський укотре заявив, що не бачить можливості вести мирні переговори з Путіним, і що Україна запропонує «майданчик, на якому він (Путін – ред.) може погодитися з тим, що він програв цю війну».

Форум

Wiki
Newsletter