Професорка розповіла про користь і шкоду часнику

Крістіна Петерсен, що представляє Техаський технологічний університет в Лаббоку, розповіла про корисні і шкідливі властивості часнику . За словами фахівця, твердження, що рослина здатна запобігати велику кількість хвороб, може бути перебільшенням.

В одному зубчику часнику міститься 4 калорії. Він може надавати стравам пікантний смак. У ньому міститься велика кількість поживних речовин, серед яких вітамін B6 і C, а також марганець.

У часнику можна виявити сполуки на основі сірки, що надають продукту гостроту. Самим вивченим з’єднанням, який міститься рослині, є аліцин. За словами експерта, часник має протизапальні властивості.

Він здатний знижувати показники холестерину, артеріального тиску і цукру в крові. “Найчастіше це можна спостерігати при додатковому вживанні часникового порошку», – повідомила фахівець.

Петерсен не рекомендує вживати добавки на основі часнику. У певних випадках засіб можна використовувати, однак тільки після призначення лікаря.

Вивчення властивості часнику при боротьбі з онкологією виявилося безрезультатними. Однак рослина здатна взаємодіяти з деякими препаратами, в числі яких – розріджувачі крові.

Wiki
Newsletter