«Поганий місяць для Чорноморського флоту РФ» – Сили оборони півдня підсумували втрати РФ

За даними українських військових, минулого місяця один російський корабель затонув, ще чотири пошкоджені

Cили оборони півдня України нагадали про втрати Чорноморського флоту за березень .

За даними українських військових, минулого місяця затонув сторожовий корабель «Сергей Котов», а також пошкоджені великі десантні кораблі «Костянтин Ольшанський», «Ямал», «Азов» та розвідувальний корабель «Іван Хурс».

«Поганий місяць для Чорноморського флоту РФ», – пишуть Сили оборони півдня у телеграмі.

5 березня українська розвідка заявила про знищення поблизу Керчі російського корабля «Сергій Котов».

24 березня у Збройних силах України повідомили, що Сили оборони уразили великі десантні кораблі «Ямал» і «Азов», центр зв’язку та кілька об’єктів інфраструктури Чорноморського флоту РФ.

Згодом Військово-морські сили Збройних сил України повідомили про ймовірне ураження ще одного російського корабля «Іван Хурс» в окупованому Севастополі 23 березня.

Також у березні Сили оборони України атакували ракетами «Нептун» десантний корабель «Костянтин Ольшанський» – це український великий десантний корабель, який 10 років тому був захоплений російськими окупантами.

Російська сторона про ці втрати не повідомляла, як зазвичай, не коментуючи втрати свого Чорноморського флоту через атаки України.

Починаючи з серпня 2022 року у Криму майже щодня чути звуки вибухів. В інтерв’ю Радіо Свобода в серпні минулого року очільник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони Кирило Буданов заявив про здатність українських сил досягти будь-якої точки окупованого Криму для ураження противника. За його словами, для деокупації Криму є багато різних варіантів, але «без військових, бойових дій це неможливо».

Морський бій. Як Україна атакує Чорноморський флот Росії (хронологія)

Форум

Wiki
Newsletter