Кожен F-16, який не літає в українському небі, є додатковим шансом для Росії - нідерландський політик

Читать на русском

Кожен F-16, який не літає в українському небі, є додатковим шансом для Росії — нідерландський політик

Кожен F-16, який не літає в українському небі, є додатковим шансом для Росії — нідерландський політик

Кожен F-16, який не літає в українському небі, – це додаткові шанси для російських вертольотів, літаків, ракет, які завдають ударів по українських громадянах.

Про це нідерландський політик, член Палати представників (2012–2023 рр.) Шурд Шурдсма сказав в інтерв’ю.

«Я переконаний, що Європа та Захід мають надавати Україні все необхідне для забезпечення війська, надавати тоді, коли це потрібно, і туди, куди потрібно. На жаль, ми бачимо, як українських військових «годують крихтами допомоги» замість того, щоб дати все необхідне. Не думаю, що є хоч одна країна НАТО, яка відправила б свої війська на штурм без надійної підтримки з повітря. Це обурливо, що ми так довго чекали на «зелене світло» щодо відправки F-16 в Україну. Тому що кожен F-16, який не літає в українському небі, – це додаткові шанси для російських вертольотів, літаків, ракет, які завдають ударів по українських громадянах», — сказав політик.

Він додав, що українські пілоти проходять підготовку на винищувачах F-16 в Румунії.

«Я знаю, що українські пілоти проходять підготовку в Румунії. Було докладено багато зусиль для вибудовування логістичного ланцюжка, щоб літаки були в Україні, але не можу навіть прогнозувати, коли вони будуть там. Якби це залежало від мене, вони були б там ще два роки тому», — сказав він.

Wiki
Newsletter