"Вони абсолютно готові": Буданов розповів про можливість застосування ворогом ракет "Калібр"

Ракети ‘Калібр’ і Буданов

Очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов заявив, що російський флот накопичував крилаті ракети типу "Калібр". Зараз ворожі повітряні цілі такого типу абсолютно готові до застосування.

Про це він сказав у неділю, 31 берзня, в етері телемарафону.

За його словами, ціль рф – пробити українську систему ППО, тому зараз ворог активно застосовує ракети "Циркон". Він зазначає, що у Криму знаходиться кілька пускових установок для цих ракет, оскільки "Циркон" – це, перш за все, протикорабельна ракета.

"Тобто з південного напрямку для них це не проблема. Проблема може бути якщо вони в якийсь час перемістять берегові ракетні комплекси на інші напрямки. Технічно така спроможність у них є. Але я сподіваюся, що цього не станеться", – сказав розвідник.

Він зазначає, що росіяни понад рік не завдавали масштабних ударів крилатими ракетами "Калібр" по енергетиці. Це дозволило їм накопичити певну кількість озброєння. Зараз у ворога достатньо потужностей, щоб продовжувати наносити удари по Україні.

"Калібри" накопичувались весь цей період. Вони їх не використовують, бо було прийняте рішення – через те що "Калібри" менш ефективні, ніж ракети Х-101, поки використовувати Х-101. Найближчим часом, я думаю, ми побачимо знов "Калібри", тому що Х-101 значно поменшало", – повідомив керівник розвідки Буданов.

Нагадаймо, що уніч на 31 березня 2024 року росія атакувала Україну 27 повітряними цілями. Сили протиповітряної оборони змогли збити 9 ворожих ракет та 9 ударних БпЛА.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!

Wiki
Newsletter