Регіони РФ збільшують виплати за підписання контракту на участь у війні, максимум сягнув мільйона рублів

Росія, Курська область, населений пункт Коренєво. Російські мобілізовані в приміщенні для покаранн, так званій «ямі», фото ілюстративне

Краснодарський край вийшов на перше місце серед російських регіонів за сумою одноразової виплати особам, які підпишуть контракт із Міністерством оборони РФ. Влада Кубані вирішила збільшити цю виплату до мільйона рублів (це понад 420 тисяч гривень), повідомив губернатор регіону Веніамін Кондратьєв.

«Ухвалив рішення збільшити одноразову регіональну виплату військовослужбовцям і добровольцям, які уклали контракт з Міноборони РФ з 1 квітня 2024 року. Тепер вона становить один мільйон рублів», – написав чиновник.

За останні дні це вже друге повідомлення про збільшення виплат за участь у війні проти України. Раніше влада Ростовської області повідомила про підвищення одноразової виплати за підписання контракту з Міноборони до 700 тисяч рублів (це майже 300 тисяч гривень).

Видання «7×7. Горизонтальна «Росія» тоді зазначало, що завдяки цьому Ростовська область опинилася на другому місці по країні за розміром одноразової виплати, поступившись у цьому плані лише Санкт-Петербургу (905 тисяч рублів).

Форум

Wiki
Newsletter