Програма 'Мрія': Інноваційність у Системі Освіти України

Державна програма "Мрія": Інновації в освітній галузі

Новий освітній застосунок "Мрія" вже успішно проходить тестування у 40 державних школах Києва та шести областях України. За словами співкерівника проєкту, Олександра Павленка, потенційна кількість користувачів може сягнути 70 000 осіб.

Проєкт "Мрія" виявляється не просто платформою для освітніх потреб українського ринку, як стверджує інший співкерівник, Максим Ілюхін. Україна вже має близько 70 різних освітньо-інформаційних систем, більшість з яких пропонує схожий функціонал. Сервіси, такі як "Єдина Школа", Human, НІТ, надають електронні журнали, розклади, щоденники, внутрішні чати та стрічки новин.

Отже, народжується запитання: чому держава інвестує в створення власного рішення? Одна з можливих відповідей полягає в тому, що "Мрія" може стати не просто ще однією платформою, а інноваційним кроком у напрямку покращення якості освіти в країні.

Основна перевага "Мрії" перед існуючими системами може полягати у її інтегрованості та вдосконаленій функціональності. Планується, що цей застосунок не лише об'єднає основні функції управління навчальним процесом, але й надасть користувачам доступ до широкого спектру додаткових можливостей, що спрямовані на підвищення ефективності навчання та забезпечення індивідуального підходу до кожного учня.

Зокрема, "Мрія" може включати в себе інтерактивні методи навчання, інструменти для моніторингу та аналізу прогресу учнів, а також можливості для комунікації між учнями, вчителями та батьками. Це дозволить підвищити залученість учнів до навчального процесу та створить сприятливі умови для їхнього особистісного розвитку.

Однак успіх програми "Мрія" буде залежати не лише від її технічних можливостей, але й від ефективності впровадження та підтримки з боку влади, освітніх закладів та користувачів. Реалізація цього проєкту може виявитися ключовим кроком у розвитку освітньої системи України та покращенні якості освіти для майбутніх поколінь.

Оригінал статті:

Новий освітній застосунок «Мрія» тестують вже 40 державних шкіл Києва та шести областей. Потенційна кількість користувачів може бути 70 000, каже співкерівник проєкту Олександр Павленко.

Водночас ще один співкерівник «Мрії» Максим Ілюхін зазначає, що цей застосунок – це не винахід для українського ринку. В Україні є близько 70 різних освітньо-інформаційних систем.

У більшості з яких них – схожий функціонал. Наприклад, сервіси «Єдина Школа», Human, НІТ мають електронні журнали, розклад, щоденник, внутрішні чати, стрічки новин тощо.

Навіщо держава створює своє рішення? Читайте на Forbes: https://forbes.ua/.../derzhavna-mriya-mintsifri-zapustilo...

https://www.facebook.com/Forbes.Ukraine.official

Wiki
Newsletter